13.ročník  Fotbalového KEMPU Standy Tecla

1.DEN KEMPU - sobota 28.06.2025

Zdravíme všechny z 13. ročníku kempu Standy Tecla, který se jak jinak opět koná v Humpolci!

První natěšené děti dorazily dokonce už před třináctou hodinou. Po příjezdu jsme se přesunuli na hřiště, kde proběhlo slavnostní zahájení kempu. Letos jsme udělali malou změnu – dresy jsme rozdali hned na začátku, což nebývalo zvykem.

Poté trenéři v letošním složení Marcel Belšan, Hanka Štrosová a Petr Vasko rozdělili děti do skupin a hned se šlo na první fotbal.

Po pořádném sportovním rozjezdu jsme se přesunuli na místní koupaliště, kde jsme se parádně osvěžili.

Pak už nás čekala večeře – a musíme se podělit o jednu zajímavost: poprvé za 13 let se nám stalo, že si kluci chodili přidávat�

Po večeři jsme se vrátili zpět na hřiště. Na plátně jsme sice měli připravené sledování finále U21 mezi Anglií a Německem, ale kluci měli jasno – radši než sedět u zápasu chtěli být na hřišti. Polovina hrála fotbal a míčové hry a badminton.. ale přece jenom půlka děti koukala v našem buffetu na televizi.

Poté jsme se přesunuli na ubytování. Někteří kluci už spí, jiní ještě dokoukávají finále… Ale den byl nabitý, povedený a přesně takový, jaký má první den kempu být. Děkujeme všem za skvělý start, dobrou noc a zítra pokračujeme  ⚽☀️�

Fotogalerie z první dne si můžete prohlédnout zde: FKST 2025 13. ročník - 1.den 28.06.2025 1/2 – A.F.C. Humpolec – album na Rajčeti

                                                                                            FKST 2025 13. ročník - 1.den 28.06.2025 1/2 – A.F.C. Humpolec – album na Rajčeti

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting